جستجو

تبلیغاتسیستم عامل ملی، اواخر امسال رونمایی خواهد شد

  مدیر دپارتمان لینوكس فارسی گفت: محصولات لینوكس فارسی (سیستم عامل ملی) داده پردازی ایران به مرور و از اواخر سال 84 به بازار عرضه می‌شود. 
  به گزارش روابط عمومی داده‌پردازی ایران، محمد تشكری با بیان این مطلب افزود: استفاده از لینوكس (سیستم عامل ملی) را به همه هموطنان و همشهریان و ادارات و سازمان‌ها توصیه می‌كنیم چرا كه وابستگی در صنعت IT خسارات جبران‌ناپذیری را به بدنه این صنعت و اقتصاد كشور وارد خواهد كرد.
  وی اظهار داشت: شركت داده‌پردازی ایران پروژه عظیم لینوكس را راه‌اندازی كرده و خود را برای پشتیبانی از 20 میلیون نسخه لینوكس تا پایان سال 1386 شمسی آماده می‌كند.
  تشكری با توجه به امنیت بالای سیستم عامل لینوكس و قابلیت‌های فارسی كه به همت طرح ملی لینوكس فارسی در مركز IT دانشگاه شریف ایجاد شده است، متذكر شد: وقت آن است كه فارسی درست و حسابی، كامل و بدون مشكل در كامپیوترمان داشته باشم.
  مدیر دپارتمان لینوكس تصریح كرد: ما تمام ساز و كارهای پشتیبانی از قبیل حضوری، تلفنی، وب سایت، پورتال و... را آماده خواهیم كرد تا مردم با آرامش خاطر از این سیستم عامل برای انجام كارهای خود استفاده كنند، هم اكنون پشتیبانی حضور و تلفنی در تهران و برخی شهرستانها آغاز شده است.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 17 اسفند 1389
  منبع
  برچسب ها : لینوكس ,عامل ,سیستم ,فارسی ,پشتیبانی ,سیستم عامل ,لینوكس فارسی ,دپارتمان لینوكس ,مدیر دپارتمان ,مدیر دپارتمان لینوكس ,
  سیستم عامل ملی، اواخر امسال رونمایی خواهد شد

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 6 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر